Atpakaļ

Jaunumi

“Splendid Palace” atsāks ekskluzīvus kino seansus #Nāciekšā!

No 2020. gada 19. maija kinoteātris “Splendid Palace” ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt kino ekskluzīvos seansos – tikai ar 25 apmeklētājiem zālē! Šie seansi pēc ilgā pašizolācijas perioda būs kā emocionāls kino plāksteris visiem tiem, kas ilgojas pēc lielā ekrāna.

“Splendid Palace” ir pirmais kinoteātris, kurš pēc atvieglojumu noteikšanas ārkārtējās situācijas laikā savās greznajās telpās gaidīs uzticamos skatītājus! Vienīgais kinoteātris Rīgā, kurš noreaģējis uz labvēlīgo situācijas attīstību valstī, demonstrēs kino, vienlaicīgi ievērojot šobrīd noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Pirmā izvēle filmu demonstrēšanā ir tām filmām, kuras bija skatītāju iecienītas un apmeklētas, kā arī tām, uz kurām veiksmīgi tika uzsākta biļešu tirdzniecība, bet kinoteātris nepaspēja tās demonstrēt.

Uz ekrāna būs ilgi gaidītā oskarotās dienvidkorejiešu filmas “Parazīts” (2019) melnbaltā filmas autorversija. Melnā un baltā vizuālā sadursme uz ekrāna ne tikai izceļ varoņu kontrastu, bet arī atgriež skatītāju melnbaltās kino pasaules pārlaicīgumā, dodot iespēju to salīdzināt ar klasiskā kino paraugiem. “Parazīts” melnbaltā versija ir papildināta arī ar oriģinālajā, krāsu filmā neiekļautām ainām.

Skatītājus beidzot sasniegs šopavasar plānotās filmas “Mis Dumpiniece” (2020) pirmizrāde kinoteātrī “Splendid Palace”. Britu filma ir par 1970. gada skaistumkonkurssu “Mis Pasaule”, kas notiek Londonā, un to vada amerikāņu komiķis Bobs Houps. Jaunizveidotā Sieviešu atbrīvošanās kustība ieņem skatuvi un pārtrauc konkursa tiešraidi. Kad raidījums atsākas, rezultāti satriec visus – par “Mis Pasauli” pirmo reizi tiek kronēta melnādaina sieviete. Uz patiesiem notikumiem balstīts sensacionāls stāsts par drosmīgām sievietēm.

Tikai dažos seansos pie skatītājiem uz lielā ekrāna atgriezīsies Viestura Kairiša filma “Pilsēta pie upes” (2019). Būs iespēja noskatīties arī filmu “Dzīves labākie gadi” ar leģendārajiem aktieriem Anuki Emē un Žanu Luiju Trentiņjanu, uz kuru daudzi cilvēki  jau bija nopirkuši biļetes un nebija iespējas šo filmu noskatīties.

Kino seansi plānoti divas reizes dienā kinoteātra Mazajā zālē. Konkrētu seansu laiku lūgums meklēt tīmekļa vietnē www.splendidpalace.lv.

Noteikto ierobežojumu laikā būs zemāka ieejas biļetes cena par regulāro cenu – tikai 5,50 eiro par biļeti! Papildus informējam, ka biļešu cenu atlaides šajā laikā nedarbosies. Lai izvairītos no drūzmēšanās pie kinoteātra kases, aicinām biļetes iegādāties internetā.

Informējam, ka, rūpējoties par skatītāju drošību, personas ar redzamām elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu un iesnām, kā arī paaugstinātu ķermeņa temperatūru (pie ieejas apmeklētājiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra) kinoteātrī “Splendid Palace” netiks ielaistas.Share


– Drukāt dokumentu