Atpakaļ

Jaunumi

Melngalvju nams vērs durvis apmeklētājiem #Nāciekšā!

Pēc ilgāka pārtraukuma no 2020. gada 15. maija dažas dienas nedēļā apmeklētājiem tiks vērtas Melngalvju nama* durvis! Nāc un baudi greznās telpas!

Melngalvju nama galvenās rūpes ir par nama apmeklētāju labsajūtu un drošību, tādēļ viss ir sagatavots tā, lai atbilstoši šim ārkārtējam stāvoklim valstī ikviens netraucēti varētu izstaigāt noslēpumainos nama pagrabus, cēlos Vēsturiskos kabinetus, izzināt Rīgas Zilās Gvardes stāstu un apskatīt, kā kādreiz izskatījās augstmaņu telpas.

Kāpēc doties uz Melngalvju namu?

  • Lielajās un greznajās zālēs apmeklētāji ar vismaz divu metru distanci vienam no otra var netraucēti baudīt un skatīt skaisto interjeru un izzināt Melngalvju nama vēsturi.
  • Lielisks veids, kā izrauties no mājas vides un pavadīt izzinošu pēcpusdienu kopā ar ģimeni vai vienatnē, drošā un plašā vidē.
  • Nesen atklātas divas jaunas zāles – Zilās gvardes zāle un Salons ar interesantu stāstu un skaistu interjeru.
  • Nama telpās ir nodrošināti visi epidemioloģiskās drošības nosacījumi.

Pirmos apmeklētājus Melngalvju nams gaida piektdien, 15. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Turpmāk nams gaidīs viesus četras reizes nedēļā:

Ceturtdienās un piektdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00. 

Sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Saviem apmeklētājiem ārkārtējās situācijas un noteikto ierobežojumu laikā Melngalvju nams piedāvā arī īpašu draudzīgu ieejas biļetes cenu – 4,00 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja ir bez maksas.

Tāpat vēršam uzmanību, ka grupu ekskursijas šajā laikā nenotiks.

Informējam, ka personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru – lūdzam palikt mājās un neapmeklēt ne Melngalvju namu, ne kādu citu publisku vietu.

ŅEM VĒRĀ:
- Personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru netiks namā ielaistas. Tiksimies citā reizē.

-  Pirms biļešu iegādes tiks pārbaudīta temperatūra. (ja zem 37,3 grādiem apmeklētājs ir gaidīts; ja temperatūra 37,3 un augstāka – tiksimies citā reizē.)

Uz tikšanos Melngalvju namā!Share


– Drukāt dokumentu