Atpakaļ

Jaunumi

Katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai

Esam Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība un nomniekiem pašlaik varam piemērot nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226.
Kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai arī šajos apstākļos mums nav likumiskas tiesības interpretēt nomas maksas atbrīvojumu kārtību. Aizvien katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai.

Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai “Rīgas nami” ir svarīgs ikviens nomnieks, taču nomniekiem varam piemērot nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu tikai saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226, kā arī atbilstošajiem lēmumiem par atbalsta piešķiršanu de minimis atbalsta uzskaites sistēmā.

Savā ziņā šobrīd esam kā situācijas ķīlnieki darbā ar nomniekiem. Ņemot vērā esošo situāciju, mūsuprāt, nomniekiem kopā ar nozaru asociācijas pārstāvjiem savu interešu aizstāvībai būtu operatīvi jāreaģē – jāizstrādā priekšlikumi un jāvēršas pie likumdevēja situācijas risināšanai, jo tas skar lielu daļu nomnieku ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā.

https://bit.ly/RN_nomaShare


– Drukāt dokumentu