Jaunumi

Nāc apskatīt vērtīgu jubilejas sudraba augļu vāzi!

Brēmenes Melngalvju brālība par godu Rīgas Melngalvju nama nozīmīgajai jubilejai Rīgas ekspozīciju līdz 2020. gada 30. septembrim papildina ar sudraba augļu vāzi – oriģinālā darba kopiju. Visi interesenti šo deponējumu ir aicināti apskatīt Melngalvju namā.

Filmā “Vakars Toskānā” Eiropas kinozvaigznes tiekas saulainajā Itālijā

Saules apdedzināti Toskānas lauki, sarunas piesātinātas kā nobriedis vīns un idilliska dzīve fonā – tas viss savijas poļu režisora Jaceka Borcuha filmā “Vakars Toskānā” („Dolce Fine Giornata“, 2019). Pagājušajā gadā Sandensas neatkarīgajā kino festivālā leģendārā poļu kinoaktrise Kristina Janda saņēma īpašo balvu par sniegumu šajā filmā. No 2020. gada 6. marta nāc skatīties filmu “Vakars Toskānā” kinoteātrī “Splendid Palace”.

Melngalvju nams svin nozīmīgu jubileju

Piektdien, 2020. gada 28. februārī Melngalvju nams ar sadarbības partneriem, nama atjaunotājiem un atbalstītājiem atzīmēja nama 20 gadu jubileju kopš tā atjaunošanas un 685. jubileju kopš tā celšanas.

Neona šovs | 22. martā

NEONA ŠOVS- PIRMO REIZI LATVIJĀ! 22. martā, 15:00

ATPAKAĻ NĀKOTNĒ

GAISMAS, NOTIKUMI UN CEĻOJUMI LAIKĀ…

NESKAITĀMI CEĻOJUMI LAIKĀ!

Filma “Laimes zieds” atklāj, cik bīstami ir tiekties pēc mūžīgas laimes

Vai laimi vērtē pārāk augstu? Austriešu režisore Džesika Hausnere (Jessica Hausner) uz šo jautājumu atbild pozitīvi un piedāvā savu jauno filmu “Laimes zieds” (“Little Joe”, 2019). Galveno lomu tajā atveido Emilija Bīčema (Emily Beecham) – Kannu kinofestivālā atzīta par labāko aktrisi. Kādas var būt sekas pārdrošai un izmisīgai tieksmei pēc laimes, no 2020. gada 21. februāra uzzināsiet kinoteātrī “Splendid Palace”.

Filma “Vīrietis un sieviete” un tās turpinājums jaunā filmā pēc 50 gadiem uz ”Splendid Palace” lielā ekrāna

No piektdienas, 14. februāra kinoteātris “Splendid Palace”* sāk demonstrēt izcilā franču kinorežisora Kloda Leluša filmu “Dzīves labākie gadi”. Šī 2019. gadā uzņemtā drāma ir kulta filmas “Vīrietis un sieviete” (1966) turpinājums, kuru 6. martā un 8. martā varēs noskatīties tikai kinoteātrī “Splendid Palace”.

Ēnu dienā – interese par kinomehāniķa profesiju

“Ēnu diena 2020” laikā 2020. gada 12. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” viesojās kinomehāniķa ēna – Privātās sākumskolas DOMDARIS 4. klases audzēknis Roberto Martins Priede.

OSKARA BALVAS LĪDERIS filma PARAZĪTS UZ MŪSU EKRĀNIEM

Režisora Džūnho Bona filma PARAZĪTS ieiet "Oskaru" vēsturē kā pirmā filma svešvalodā, kas atzīta par labāko filmu.
Filma ieguvusi arī balvu par labāko režiju, par labāko scenāriju un kā labākā ārzemju filmu.
Arī pie mums tā guvusi atzinību un noskatīta ļoti daudzos seansos.
Ja neesi vēl paguvis noskatīties, steidz uz seansiem.

Midnight Opera. Bohemian Rhapsody | 14.03.

Pirmo reizi Latvijā, 14.martā Rīgas Kongresu namā tiks izpildītas populārākās QUEEN dziesmas, piedaloties operas dziedātājiem no Pasaulslavenā Marijinskas teātra!

Ir mūzika, kas ir nemirstīga, un šis teiciens pavisam noteikti ir attiecināms uz vienu no visu laiku lieliskākajām rokmūzikas grupām Queen. Viņu radītā mūzika dzīvo daudzās un dažādās formās, tostarp operas versijā, ko Latvijas Queen mūzikas cienītājiem 14.martā Rīgas Kongresu namā piedāvās operas dziedātāji no Marijinskas teātra kopā ar pavadošo sastāvu.– Drukāt dokumentu