Jaunumi

Katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai

Esam Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība un nomniekiem pašlaik varam piemērot nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226.
Kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai arī šajos apstākļos mums nav likumiskas tiesības interpretēt nomas maksas atbrīvojumu kārtību. Aizvien katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai.

Melngalvju nams apskatei slēgts līdz 12. maijam

Saistībā ar valstī pagarināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “COVID-19” izplatības dēļ Melngalvju nams apskatei būs slēgts līdz 12. maijam.

ĪSFILMAS...SOLD OUT


Tikai tie, kas skolā sāka iet 20. gadsimtā, atceras, ka katrs kino seanss sākās ar ĪSFILMU, kuras laikā vēl pustumsā/pusgaismā varēja staigāt kino zālē iekšā un ārā ar sulām un cepumu paciņām…Laiki mainījušies, paradumi – arī. Bet īsfilma, kā kino vēstījuma formāts, pēc apjukuma desmitgadēm ir piedzīvojusi renesansi pasaulē, pirmkārt, jau skatītāju intereses strauja pieauguma ziņā. Filmu izplatītāju kompānijas un paši filmu veidotāji ir atraduši jaunu “formulu” filmu izrādīšanai un iespējām, iekļauties kinoteātru repertuārā.

Par labu “Rīgas nami” tiesa lemj no K.Kavaca piedzīt vairāk kā miljons eiro

2020. gada 16. martā Rīgas apgabaltiesa pēdējā tiesas sēdē apelācijas instancē saistībā ar SIA “Rīgas nami” iesniegto apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 2018. gada 6. septembra spriedumu, atzina Kārli Kavacu par vainīgu viņam izvirzītajās apsūdzībās.– Drukāt dokumentu