Jaunumi

Rīgas Kongresu nams sveic Līgo!

SIA "Rīgas nami" un pasākumu centrs "Rīgas Kongresu nams" sveic Līgo svētkos! Lai mierīgi un sirsnīga līgošana!

"Splendid Palace" sveic Līgo!

SIA "Rīgas nami" un kinoteātris "Splendid Palace" visus kino cienītājus sveic Līgo svētkos!

#Nāciekšā! uz izzinošām ekskursiju dienām Melngalvju namā

Ņemot vērā Melngalvju nama apmeklētāju lielo interesi par individuālajām un grupu ekskursijām, ir iespēja pieteikties drošām un interesantām ekskursijām ceturtdienās un piektdienās sev vēlamā laikā no plkst. 12.00 līdz 17.00 Iepriecini draugus, kolēģus vai ģimeni un kopā ar zinošu gidu dodies ceļojumā cauri gadsimtiem, izzinot Rīgas vēsturi un Melngalvju brālības leģendas.

Splendid palace noslēdz sezonu!

12. jūnijā noslēdzam savu sezonu.
Atgriezīsimies jau augusta beigās ar jaunu repertuāru un kino cienīgiem notikumiem.
Paldies kino mīļiem, ka bijāt kopā ar mums šajā izaicinājumiem pilnajā posmā.

Melngalvju namā izsmalcināta brīvdiena ģimenei #Nāciekšā!

Melngalvju nama apskate skolēnu brīvlaikā visai ģimenei var kļūt par lielisku un izglītojošu izklaidi, kuras laikā tiek gūtas jaunas zināšanas par Rīgas vēsturi un neaizmirstami iespaidi par nama greznajām telpām. Nāc un izbaudi to!

PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace” un pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas. Tajā skaitā iesniegums ir saņemts no SIA “Global Technology Group” ar lūgumu atmaksāt Pasākumu centrā “Rīgas Kongresu nams” 2020. gada 2. aprīlī plānotā koncerta telpu nomas maksu.– Drukāt dokumentu