Jaunumi

Jūnija sākumā bez iepriekšēja pieraksta Rīgas Kongresu namā turpinās vakcinēt seniorus

No 31. maija līdz 5. jūnijam, turpināsies senioru (no 60 gadiem) vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktā Rīgas Kongresu namā.

Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks no plkst. 9.00 līdz 10.00 31. maijā un 1. jūnijā (vakcinācija notiks ar ”Pfizer/Biontech” un “Moderna” vakcīnu), kā arī no 2. jūnija līdz 5. jūnijam (vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva).

No 28. maija Rīgas Kongresu namā dienas laikā varēs vakcinēties vairāk nekā 1000 iedzīvotāju

Lai palielinātu iedzīvotāju iespējas vakcinēties pret Covid-19 sev ērtā laikā pilsētas centrā, no piektdienas, 28. maija tiek paplašināts Rīgas Kongresu nama, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, liela mēroga vakcinācijas punkts. Papildus vakcinēšanās vieta izveidota pirmajā stāvā. Vakcinācijas punktu kopumā apkalpos 7 vakcinācijas brigādes.

Turpināsies senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta

Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktā Rīgas Kongresu namā no 24. maija līdz 30. maijam turpināsies senioru vakcināciju bez iepriekšēja pieraksta.

Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) seniori bez iepriekšējas pieteikšanās tiek gaidīti visu nedēļu no 24. līdz 30. maijam no plkst. 8.00 līdz 9.00. Vakcinācija notiks ar “Moderna” un “Pfizer/Biontech” vakcīnām.

3. maijā darbu sāks Rīgas pašvaldības vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu namā

Pirmdien, 3. maijā, darbu sāks jauns pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu nama otrajā stāvā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5), kas būs atvērts no plkst. 9.00 līdz 17.00. Atkarībā no vakcinācijas centra noslodzes darba laiks var mainīties, kā arī var tikt atvērtas papildu vakcinācijas vietas Rīgas Kongresu nama pirmajā stāvā.
Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa bezmaksas tālruni 8989.

Šobrīd pasākumu centrā "Rīgas Kongresu nams" pasākumi nenotiek

Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā "COVID-19" izplatības dēļ Rīgas Kongresu namā pasākumi nenotiek. Lūdzam sekot līdzi aktualitātēm tīmekļa vietnē www.kongresunams.lv un mūsu Facebook kontā

PTAC par pārcelto pasākumu norisi pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas valstī

Lai arī Latvijā Covid-19 izraisītā ārkārtējā situācija ir atcelta, valstī aizvien ir noteikti būtiski pulcēšanās ierobežojumi kultūras, izklaides un sporta pasākumos gan iekštelpās, gan āra pasākumos. Tāpēc Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC), ņemot vērā patērētāju un pasākumu rīkotāju tiesības, informē par pārcelto pasākumu norisi pēc ārkārtējās situācijas beigām valstī.– Drukāt dokumentu